Český katalog firem & obchodních příležitostí

vyhledávejte z 2,1 mil. firem a živnostníků!

Blog - nejnovější články

aktuálně cokoliv kolem podnikání

Online fakturace a EET

V dnešní době zvládneme hravě spoustu věcí zařídit online. Tak proč ne i faktury? Online fakturace je služba, se kterou se už čím dál tím více můžeme setkat a usnadní vám třeba i vaše podnikání.


Online fakturace je moderní služba, která usnadní podnikání


Internet nám všem usnadňuje život a nejinak je tomu i v případě podnikání. Dnes už můžete snadno a jednoduše vydávat faktury online a stačí k tomu mít jen připojení k internetu. Služba bývá sice zpoplatněna, ale náklady jsou minimální. Fakturovat tak můžete nyní už z pohodlí domova nebo na cestách, a ke svému účetnictví tak máte přístup kdykoliv je potřeba.


Například služba GALAXIMA FAKTURY (www.gxfaktury.cz) je nová moderní služba, kde lze snadno a rychle vydávat faktury, ať už jste kdekoliv. Ovládání je jednoduché a není na to potřeba žádné školení.


GALAXIMA FAKTURY vám usnadní podnikání


Službu můžete vyzkoušet na 7 dní zdarma, a pokud vám bude vyhovovat, můžete si vybrat ze třech balíčků služeb. Navíc, pokud zvolíte balíček STANDARD, získáte tím automatickou kontrolu kontaktů v insolvenčním rejstříku.


Funguje to opravdu naprosto jednoduše. Zaregistrujete se zdarma, a do e-mailu přijde potvrzovací odkaz, který potvrdíte. Poté už můžete službu na 7 dní vyzkoušet a v případě, že vám bude vyhovovat, objednáte si příslušný balíček služeb.


Tato online aplikace je vhodná hlavně pro živnostníky a menší firmy, také pro plátce i neplátce DPH. Samozřejmostí je také ochrana dat před zneužitím.


Tři varianty dle konkrétní potřeby


Vybírat můžete z jichž zmíněných 3 balíčků služeb. Cena se pohybuje od 49Kč do 249Kč za měsíc, což je přijatelná cena za poskytnuté služby, které balíčky nabízejí. Všechny navíc obsahují i aktivního EET manažera a EET stvrzenky, takže i EET tímto snadno vyřešíte. Přístupy lze zřídit i svým zaměstnancům.