Český katalog firem & obchodních příležitostí

vyhledávejte z 2,1 mil. firem a živnostníků!

Blog - nejnovější články

aktuálně cokoliv kolem podnikání

Sociální sítě mohou přímo ovlivnit váš byznys. Pozitivní image je základ

Online prostředí je velice dynamické a specifická je rychlost šíření informací. A to samozřejmě jak pozitivních, tak hlavně těch negativních. Pokud si založíte profil na některé ze sociálních sítí, dejte si záležet na tom, jaký obraz na něm vaše firma má.

... celý článek

Jak úspěšně spolupracovat s influencerem? Několik základních tipů

Protože je u nás influencer marketing stále nová oblast, máte právě vy příležitost vzít to za ten správný konec. Zjednodušeně řečeno, dělejte to lépe než všichni ostatní a budete slavit úspěch.

... celý článek

Influencer není jen buzzword. Proč nám pomůže s propagací

Nejprve si stručně řekněme, co se vlastně skrývá za pojmem influencer. V podstatě se jedná o osobu aktivní na blogu nebo sociálních sítích, která si tvorbou atraktivního obsahu pro určitou skupinu lidí, získala množství fanoušků.

... celý článek

Výhody a nevýhody Facebooku. Testujte a vyhodnocujte kampaně

Na Facebooku se může odehrávat velká část vašeho byznysu. Pokud zde ale dnes chcete uspět, musíte se mu věnovat naplno. Pro řadu firem jsou už z podstaty jejich činnosti sociální sítě vítanou marketingovou platformou.

... celý článek

Význam profilu na Facebooku pro vaši firmu. Má to smysl

V dnešní době mít profil na Facebooku mnozí považují za stejně podstatné, jako vlastnit moderní webové stránky. Je to však opravdu taková samozřejmost? Má to pro vás reálný význam?

... celý článek

Soutěže na Facebooku pomohou rozhýbat aktivitu na vašem profilu

Většina firem, které si vyhodnotí sociální sítě jako přínosné pro jejich podnikání, začíná s Facebookem. Je to u nás ostatně nejpoužívanější sociální síť, takže se není čemu divit. Chcete být aktivní na Facebooku, abyste pomohli vašemu byznysu?

... celý článek

Sociální sítě

Sociální sítě se už v podstatě staly naší každodenní činností a trávíme na nich spoustu času. Nejinak tomu bylo i v roce 2018, kdy se číslo vyšplhalo dokonce až na 80% z celkového počtu

... celý článek